واحد تولید چند منظوره برای پلی فوق روان (PC)

در به ایده آل برای مخلوط آماده تولید کنندگان بتن است

در
و * بررسی اجمالی است
از
پس از بهبود مستمر و نوآوری به تجهیزات قبلی، مهندسان MUHU این واحد تولید تلفن همراه و یکپارچه توسعه یافته است. این سیستم جدید با تولید heatless و کنترل خودکار است که رخنه در صنعت در چین برجسته شده است. این حفاظت از محیط زیست با انتشار زباله صفر و تخلیه است.

 

در
این است که برای دوز از طراحی / ترکیب گیاهی برای مواد افزودنی بتن و مخلوط آماده تولید کنندگان بتن. این دستگاه می تواند مورد استفاده برای تولید آب بالا کاهش نوع PC-F (فوق روان پلی کربوکسیلات) و نوع رکود بالا PC-G (فوق روان پلی کربوکسیلات) در دمای محیط. علاوه بر این، آن را نیز می توانید استفاده به ترکیب پلی بر اساس مواد افزودنی، عقب مورد استفاده در ایستگاه RMC. فرایند تولید کل به طور خودکار کنترل برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول.

در
و * ویژگی های است
از
• حذف
از پلت فرم های سنتی
زمین طبقه مواد تغذیه و بهره برداری کاهش می یابد نیاز به تنظیم تولید (5 متر برای ارتفاع کارگاه)، و افزایش ایمنی کنید.

 

از متحرک و مبتنی بر مدولار
نصب و راه اندازی و جداسازی قطعات سریع و آسان است، که باعث می شود آن را راحت به تولید در مکان های مختلف. بنابراین، آن را تا حد زیادی از هزینه های مواد حمل و نقل به ایستگاه های مختلف را کاهش می دهد کنید.

 
 • کنترل اتوماتیک و
از تولید هوشمند
این سیستم برای بر روی دکمه کنترل، تولید هوشمند با تمام سیگنال بازخورد های کنترل اتوماتیک، و تمام نظارت بر روند طراحی شده است. این سیستم می تواند به طور خودکار تنظیم زمان و مواد اضافه کردن سرعت بر اساس درجه حرارت واکنش شیمیایی در تولید مخلوط کردن. بنابراین، کیفیت محصول تضمین شده است کنید.

 
 • دمای اتوماتیک
از جبران خسارت
به منظور ایجاد مونومر به حل آسان و واکنش شیمیایی پایدار در فصل زمستان و یا در دمای محیط پایین. مهندسان MUHU طراحی این دما ویژگی جبران کنید.

 
 • روند کوتاه و با راندمان بالا
از
پس از مسیر پلیمریزاسیون برای واکنش شیمیایی بهینه سازی شده است، زمان واکنش است تا 2 ساعت کاهش می یابد. بهره وری 6 بار از فرایند سنت است. این تنها 3/4 ساعت طول می کشد به تولید 5 تن از مایع اولیه پلی فوق روان کنید.

 
 • به طور کامل محصور، غیر آلوده
از تولید
سیستم تولید محصور شده است برای صفر انتشار فاضلاب، گاز و مانده طراحی شده است.

در
و * پشتیبانی فنی و خدمات است
از
 MUHU ارائه می دهد خدمات نوع یک مرحله ای و پروژه کلید. کاربران لازم نیست که به نگرانی و نگرانی است. تکنسین های حرفه ای ما بر روی راه اندازی آموزش، به آموزش تولید و همچنین مشاوره فنی در برنامه مواد افزودنی فراهم می کند. کل فرآیند مقرون به صرفه است و تجربه لذت بخش خواهد بود. در همین حال، MUHU مناطق از بازار، به منظور به اعضای خود تقسیم کرده است برای به دست آوردن سود بهتر است. MUHU فقط انتخاب یکی عضویت در یک منطقه بازار، که شعاع حدود 200 کیلومتر است.